Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Blacharnio–Lakiernia, to nie tylko likwidacja szkód!

Chcesz nadać swojemu pojazdowy nowego wyglądu? W naszej blacharnio-lakierni zlikwidujesz nie tylko szkodę komunikacyjną ale również polakierujesz i zmodyfikujesz wybrane elementy, a nawet cały pojazd!

Lakierowanie i modyfikacja samochodów wszystkich marek.

W naszych oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie obsługujemy każdy rodzaj pojazdu bez względu na markę i rocznik. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, aby Twój samochód przybrał nowy wygląd.

Blacharstwo samochodowe Poznań - dbamy o każdy detal

Nasz zespół specjalistów w dziedzinie blacharstwa samochodowego w Poznaniu pochyla się nad każdym detalem, przywracając Twojemu pojazdowi pierwotny blask oraz kształt. Pracujemy na autach różnych klas każdorazowo dążąc do perfekcji i świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Modyfikacje BRABUS

Jako oficjalny Brabus Premium Partner, w naszych oddziałach w Golęczewie i we Wrocławiu realizujemy modyfikacje Brabus. Odpowiednie zaplecze blacharsko-lakiernicze pozwala wykonać nam wszystkie prace zgodnie z wytycznymi Brabus przy zachowaniu gwarancji producenta na samochód.

 

Jakie modyfikacje przeprowadzamy w Duda-Cars? | Obejrzyj video
 

Blacharstwo samochodowe - od drobnych napraw po duże modyfikacje

Zdarza się, że życie przynosi niespodzianki w postaci drobnych stłuczek czy wgnieceń. Ale nie ma powodu do zmartwień. W Duda-Cars zajmiemy się każdym defektem, przywracając Twojemu autu dawny blask. Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczonemu zespołowi, Twoje auto wróci do świetności w krótkim czasie.

Najlepsza opieka dla Twojego auta: Duda-Cars - Blacharstwo i lakiernictwo na miarę Twoich potrzeb

W Duda-Cars doceniamy i szanujemy Twoją miłość do Twojego samochodu. Nasze usługi blacharstwa i lakiernictwa samochodowego są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta i jego pojazdu. Nasz zespół ekspertów jest tu, aby zapewnić Twojemu samochodowi najwyższej jakości opiekę i uwagę. Nie czekaj i odwiedź nas lub skorzystaj z możliwości kontaktu online. Nasz zespół profesjonalistów jest gotów, aby pomóc Ci w realizacji marzeń o idealnym samochodzie. Bo w Duda-Cars wiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje auto.

Zaufaj jakości. Zmodernizowana blacharnio-lakiernia w Duda-Cars Wrocław.

Zmodernizowana blacharnio-lakiernia w Duda-Cars Wrocław to miejsce kompleksowej naprawy oraz modyfikacji Twojego Mercedes-Benz i aut innych marek. Odnowiona przestrzeń i nowoczesne narzędzia to niektóre z zalet, które oferujemy nie tylko klientom, ale przede wszystkim naszym pracownikom w codziennym wykonywaniu obowiązków.

 

Chcesz nadać swojemu pojazdowi nowego wyglądu?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych