Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Brabus Premium Partner – tuning Mercedesów

To, co dla innych jest standardem i metą, dla nas jest tylko przystankiem na drodze zarezerwowanej dla wybranych. Jesteśmy oficjalnym partnerem Brabus Premium. Zapraszamy w podróż do najbardziej wysmakowanego oblicza świata motoryzacji.

Oficjalny partner

Jesteśmy oficjalnym Brabus Premium Partner, możemy pochwalić się największą w Polsce liczbą realizacji tego uznanego tunera! Co roku realizujemy około 30 modyfikacji Brabus – we Wrocławiu i Golęczewie. Proponujemy rozwiązania stylistyczne i mechaniczne dla Waszych Mercedesów, znacznie wykraczające poza standardową ofertę producenta.

Sprawdź jakim modyfikacjom możesz poddać swojego Mercedesa

Dołącz do wielbicieli najmocniejszej marki motoryzacyjnej.

Innowacyjność i doświadczenie - Modyfikacje BRABUS również dostępne w Poznaniu

Lakiernik samochodowy Duda-Cars korzysta z najnowszych technologii oraz najlepszych praktyk branżowych. Każdy pojazd jest traktowany z najwyższą troską i uwagą, a każdy klient jest cenny. Dla tych, którzy pragną jeszcze więcej, oferujemy ekskluzywne modyfikacje BRABUS. To gwarancja nie tylko doskonałego wyglądu, ale też wyjątkowych osiągów i indywidualności. Jesteśmy dumni, mogąc zapewnić naszym klientom dostęp do ekskluzywnych modyfikacji BRABUS, również w Poznaniu. Swoje umiejętności blacharskie i lakiernicze wnosimy na kolejny poziom, oferując zmiany, które w pełni odzwierciedlają Twoją osobowość i styl.

Made by Duda-Cars

Decydując się na modyfikacje Brabus wybierasz spośród dedykowanych konkretnym modelom pakietów, które dzielą się na mechaniczne i stylistyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić modyfikację pełną – łącząc obie kategorie!

 

W swoim Mercedes-Benz możesz zamontować „tylko” akcesoryjne dodatki lub przeobrazić go w ekstremalny i spersonalizowany projekt, o niepowtarzalnym wyglądzie, rasowym brzmieniu, podkręconych osiągach i mocy sięgającej blisko 1000 KM.

 

Odpowiednie zaplecze techniczne we Wrocławiu i Golęczewie, a także profesjonalny serwis pozwalają wykonać nam wszystkie prace zgodnie z wytycznymi Brabus i przy zachowaniu gwarancji producenta na samochód. Dzięki temu macie także możliwość bieżącego monitorowania postępu wszystkich prac.

 

Dowiedz się więcej o ofercie Brabus do Twojego Mercedesa na:

  • elementy optyczne
  • modyfikacje wnętrza
  • zestawy podniesienia mocy (chip tuning)
  • tuning mechaniczny

 

Wypełnij formularz i pozostańmy w kontakcie!

Nasze Realizacje

Brabus G800 Widestar

Największa Gwiazda, która od ponad 40 lat praktycznie nie zmienia swojej postaci. Legendarna, ogromna, niezrównana zachwyca swoją mocą i jakością wykonania. Dlaczego zatem przeprowadzać zmiany w Mercedes-AMG G63? Bo można! Wyobraź sobie, że z wymarzonego samochodu możesz zrobić coś jeszcze wspanialszego.

 

Modyfikacja G63 przebiega dwutorowo – wizualnie i mechanicznie. Klasa G tym samym jest przeniesiona do kolejnego wymiaru, dosłownie i w przenośni. Jej wymiary ulegają zmianie – samochód rośnie, staje się dłuższy i szerszy (aż o 6 cm). Nazwa Widestar nie jest przypadkowa.

 

Modyfikacjom poddaliśmy elementy wyposażenia samochodu, nadwozia i wnętrza. W Klasie G800 zamontowane zostały emblematy marki Brabus, poszerzone zostały nadkola, dodaliśmy karbonowy spojler. Zamontowaliśmy kute felgi o wymiarach 24”. Wnętrze to wisienka na torcie tej realizacji – dosłownie. Czerwony kolor tapicerki, charakterystyczne przeszycia na skórze to jedno, ale całe piękno ukryte jest w detalu – aluminiowych łopatkach do zmiany biegów, logowanych ryglach w drzwiach, podświetlanych progach czy dywanikach z wyszytym logo Brabus.

 

To co widoczne zachwyca. To, co skryte pod maską – zaskakuje. W G800 podnieśliśmy moc (fabrycznie niemałego) silnika i to zdecydowanie! Widestar ma aż 800 KM (+215 względem oryginału), 1000Nm (+150), a jego przyspieszenie do 100km/h wynosi jedynie 4,1s(-0,4s). Przy prawie dwutonowej masie robi spektakularne wrażenie – zobaczcie (i usłyszcie dzięki zamontowanemu wydechowi klapowemu) w materiale video!

 

Samochód jest dostępny w sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu.

 

Mercedes-Benz GLE 400d

Kolejna realizacja to idealny przykład, że najlepsze jest niewidoczne dla oka. Pod maską nadwozia z kilkoma tylko subtelnymi dodatkami stylistycznymi, umieszczono zestaw podniesienia mocy, dedykowany modelowi GLE z silnikiem wysokoprężnym. Dzięki niemu fabryczne 330 KM wzrosło do 370 KM, a maksymalny moment obrotowy podniósł się z 700 do 750 Nm. Udało się m.in. skrócić sprint do 100 km/h o 0,2 s. Przyspieszaniu towarzyszy dodatkowo przyjemny dla ucha, basowy dźwięk emitowany z boostera Maxhaust.
Prezentowany egzemplarz jest pierwszym na świecie Nowym GLE poddanym modyfikacjom Brabusa.

Mercedes-AMG GT 63 S 4-Door

Najmocniejszy samochód osobowy w ofercie Mercedes-Benz nie czekał długo, aż wezmą go „na warsztat” inżynierowie Brabusa, opracowując dla niego pakiet stylistyczny oraz zwiększający moc i poprawiający osiągi. Krótko po nich zrobiliśmy to także my. Dzięki zastosowaniu dwóch dedykowanych turbosprężarek o zwiększonej mocy i modułu integrującego się z układem sterowania silnikiem auta, fabryczne 639 KM udało się podnieść do aż 800 KM. O równe 100 Nm wzrósł maksymalny moment obrotowy i wynosi teraz imponujące 1000 Nm. Pierwsze 100 km/pojawia się na liczniku już po 2,9 s (fabrycznie 3,2 s). Samochód otrzymał także regulowany wydech klapowy, oraz wiele karbonowych spoilerów i dodatków we wnętrzu.

Pozostałe realizacje Brabus

Naszym klientom dostarczyliśmy wiele oryginalnych rozwiązań do ich Mercedesów. Zobaczcie te wybrane:

Wyróżnij się z modyfikacjami Brabus

 

Jesteś zainteresowany modyfikacją swojego Mercedesa?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych