Detailing i kosmetyka samochodowa w Cars Care!

Cars Care powstała z wielkiej pasji do motoryzacji. Z potrzeby sprawiania by pojazdy, które podziwiamy, otrzymywały najlepszą możliwą opiekę. Zajmujemy się detailingiem i kosmetyką samochodową. Oferujemy także tuning, nie tylko samochodów Mercedes-Benz, i instalację wydechów MaxHaust.

Sprawdź
Mercedes-Benz z serii AMG

Niewidzialna ochrona Twojego samochodu:

Chcesz, by Twój nowy samochód zachował swój nienaganny wygląd na długo? Chcesz poświęcać mniej czasu na czyszczenie auta? Zależy Ci na tym, by Twój samochód tracił na wartości tak powoli, jak to tylko możliwe? Tutaj znajdziesz zabiegi, które pomogą Ci osiągnąć wszystkie te cele.

 

Renowacja:

Nawet jeśli jeździsz bardzo ostrożnie i sumiennie dbasz o swój samochód, każdego dnia jest on narażony na różnego rodzaju uszkodzenia, które zmniejszają jego wartość i pogarszają jego wygląd. Nic straconego! Pomożemy Ci przywrócić mu dawny wygląd, stosując odpowiednie zabiegi.

 

Pielęgnacja:

Utrzymanie samochodu w możliwie jak najlepszym stanie to kwestia nie tylko estetyki, lecz także komfortu użytkowania, a nawet bezpieczeństwa. Sprawdź rozwiązania, które pozwolą Ci utrzymać auto w nienagannej kondycji.

 

Stylizacja:

Nie ma dwóch osób o tych samych upodobaniach i preferencjach – każdy z nas ma inny gust. Dlatego wybierasz idealnie dopasowaną do Twojego gustu konfigurację. A czemu nie popuścić wodzy wyobraźni? Dzięki kolorowym foliom możesz mieć samochód dokładnie taki, o jakim marzysz!

 

 

W naszym dążeniu do perfekcji wspiera nas znana na całym świecie marka WrapStyle – specjalista od oklejania pojazdów folią zmieniającą kolor, zabezpieczaniem karoserii folią bezbarwną, przyciemnianiem szyb oraz specjalnych projektów graficznych.

Pakiety tuningu dla Mercedes-Benz