Finansowanie i ubezpieczenia

Nasz dział Finance&Insurance.me to zespół specjalistów ubezpieczeń oraz finansowań, dedykowany do zaspokojenia potrzeb klienta Duda-Cars. Profesjonalne doradztwo przy wyborze finansowania, oferty przygotowane dla Twoich indywidualnych potrzeb, a także ubezpieczenia, które dadzą właścicielowi samochodu pewność oraz bezpieczeństwo – to wartości, które oferujemy tym, którzy nam zaufali.

Zdjęcie z wnętrza salonu Mercedes-Benz

Dlaczego Finance&Insurance.me?

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

Samochód marki smart

Wynajem

Program wynajmu to wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych. Płacąc co miesiąc drobny ułamek ceny, możesz cieszysz się komfortem i bezpieczeństwem, które daje jazda nowym Mercedesem. Nie musisz przy tym inwestować własnego kapitału, a umowę możesz rozszerzyć o liczne dodatkowe opcje.

Samochód marki Mercedes-Benz

Kredyt/ Pożyczka

Dla wszystkich typów pojazdów, zarówno nowych jak i używanych, oferujemy dobrze znany, elastyczny produkt, który możemy w pełni dostosować do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Samochód koncepcyjny marki smart

Leasing

Leasing to najpopularniejszy sposób na sfinansowanie zakupu samochodu dla firmy. Umowa tego typu zapewnia niski całkowity koszt nabycia pojazdu. Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do swoich potrzeb i preferencji, a na koniec wykupujesz samochód za symboliczną kwotę Wartości Końcowej.

Ubezpieczenia

Istnieje wiele rodzajów ryzyka. Naszym zadaniem jest zapewnienie pełnej ochrony dla wszystkich Klientów i ich pojazdów.

Dzięki wyjątkowym pakietom gwarantujemy optymalne ubezpieczenie w zakresach ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, ZK, Car Assistance, straty finansowej GAP, ubezpieczenie kosztów napraw pojazdu, a także ubezpieczenie ochrony prawnej właściciela i użytkownika pojazdu. Przekonaj się, że zakup pakietu ubezpieczeń u dealera Mercedes Benz, jest najlepszym rozwiazaniem! Posiadamy najszerszy zakres usług zawartych w cenie oraz liczne, niedostępne gdzie indziej opcje dodatkowe.

Dokumenty Towarzystw Ubezpieczeniowych

Kupiłeś nowy samochód i szukasz najlepszych warunków ubezpieczenia? Poniżej możesz sprawdzić ogólne informacje Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybrać ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie.

Allianz           Ergo Hestia           Generali           PZU           Warta