Dlaczego warto pracować w Duda–Cars

Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, który poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Zobacz oferty pracy
Bluza Mercedes-Benz Team

Jak wygląda proces rekrutacji w Duda-Cars?

1. Analiza CV

W zależności od tego czy interesuje Cię praca w salonie, serwisie, czy innym dziale, przeanalizujemy Twoje CV pod względem doświadczenia, zainteresowań, potencjału oraz cech, jakich szukamy u kandydata.

2. Spotkanie rekrutacyjne

W zależności od stanowiska, spotkania mogą być wieloetapowe. Sprawdzimy podczas nich Twoje predyspozycje na dane stanowisko.

3. Decyzja i przedstawienie warunków zatrudnienia

Końcowym etapem procesu rekrutacji do pracy będzie podjęcie decyzji i przedstawienie warunków, na których podejmiemy współpracę.

To łatwiejsze niż myślisz

Zostaw nam swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie z odpowiednią ofertą.

Co zyskujesz pracując w Duda-Cars?

Satysfakcję z pracy w nowoczesnej firmie

Praca dla luksusowych marek o unikatowych rozwiązaniach technologicznych i sprawdzonych modelach biznesowych pozwala na naukę od najlepszych. Stosujemy nowoczesne programy administracyjne i pionierskie rozwiązania biznesowe. Promujemy się przez nowe narzędzia i ciekawy eventy. Będziesz ważną częścią naszych działań. Jeśli rozwój jest dla Ciebie synonimem satysfakcji – to zapinaj pasy! Ruszamy w drogę pełną ciekawych wyzwań zawodowych!

Możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole

Tworzymy zgrany team, w którym wiemy, że możemy na sobie polegać. Wszyscy potrafimy wrzucić piąty bieg – kierują nami zdrowe ambicje, chęć osiągnięcia dobrych wyników i osiągnięcia satysfakcji zawodowej. Realizowane przez nasz zespół zadania pozwalają się rozwijać, działać z energią i testować nowe rozwiązania. To środowisko pracy, w którym można się wykazać, wdrożyć pomysły i zostać zauważonym. Tu poczujesz się jak za kierownicą, nie jak na tylnym siedzeniu!

Atrakcyjne wynagrodzenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jedną z największych motywacji do pracy jest po prostu atrakcyjne wynagrodzenie. Dołączając do naszego zespołu, możesz mieć więc pewność, że Twoje starania, zaangażowanie i wkład w rozwój marki Duda-Cars zostaną docenione. W naszej firmie wynagrodzenie zawsze będzie adekwatne do Twojego stanowiska i przede wszystkim do nakładów pracy. Oprócz tego wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z rozbudowanego pakietu świadczeń dodatkowych.

Warsztaty i szkolenia

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, która była, jest i zawsze będzie dla nas absolutnym priorytetem. Z tego powodu, składając aplikację, przechodząc rekrutację i dołączając do naszego zespołu, otrzymasz ogromne możliwości rozwoju zawodowego. Regularnie organizujemy warsztaty i szkolenia dla naszych pracowników prowadzone przez najlepszych specjalistów. U nas będziesz mógł podnosić swoje kompetencje i rozwijać się zawodowo bez żadnych ograniczeń!

Możliwość awansu

Doceniamy naszych pracowników. Nagradzamy ich rozwój, lojalność, wkład w umacnianie marki i coraz lepsze wyniki. Oferujemy ścieżkę awansu opartą o jasne zasady i możliwe do osiągnięcia cele. Właściwie jest to autostrada awansu i to my za nią płacimy!

Pakiet świadczeń dodatkowych

Gwarantujemy dostęp do szeregu świadczeń dodatkowych. Pracując w Duda-Cars możesz otrzymać kartę Multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover, a co roku w okresie świątecznym, każdy z pracowników dostaje specjalną, przedpłaconą kartę płatniczą.