Salon Mercedes w Golęczewie

Poznań, Leszno, Wrocław... nasze ambicje nie kończą się na tym. Z przyjemnością zapraszamy do naszego nowego salonu Mercedes Duda-Cars w podpoznańskim Golęczewie przy ul. Gottlieba Daimlera 21. Doskonała lokalizacja (zjazd z północnej obwodnicy miasta) sprawia, że jest to jeden z chętniej odwiedzanych punktów w Wielkopolsce, choć oczywiście to nie jedyny powód! Zadbaliśmy, aby miejsce to wyróżniało się spośród naszych pozostałych salonów. Tym, co świadczy o jego wyjątkowości, jest najnowocześniejsza w skali kraju przestrzeń przeznaczona do ekspozycji samochodów niemieckiego producenta. Klienci, który zdecydują się odwiedzić salon Duda-Cars w Golęczewie, zyskają komfortowe warunki do zapoznania się z ofertą, a jednocześnie będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie naszych doradców.

Godziny otwarcia salonu Duda-Cars w Golęczewie

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-17:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    08:00-17:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-17:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-16:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu Van ProCenter  +48 61 623 52 00
Numer Telefonu Legends +48 61 623 52 01

Duda-Cars Golęczewo zaprasza!

Mieszkasz w Poznaniu bądź okolicy? A może w najbliższym czasie będziesz przejeżdżał przez Golęczewo? Zapraszamy do nowoczesnego salonu Duda-Cars, w którym odnajdzie się każdy miłośnik motoryzacji spod znaku Mercedesa. Czeka tu na Ciebie imponująca ekspozycja samochodów niemieckiej marki oraz zespół specjalistów, którzy zajmą się serwisem bądź odnową Twojego Mercedesa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dopytania o jej szczegóły naszych doradców, którzy służą swoim profesjonalnym wsparciem w tym zakresie.

 

 

Odwiedź autoryzowany salon Mercedes Duda-Cars w Golęczewie

Przygotowaliśmy nie tylko znakomitą ekspozycję, ale także jedną z najlepiej wyposażonych przestrzeni serwisowych, przeznaczoną dla dostawczych i klasycznych samochodów Mercedes-Benz. Ofertą tą zachwyceni będą zarówno kierowcy poszukujący sprawdzonych rozwiązań w zakresie transportu oraz handlu, jak i miłośnicy niemieckich oldtimerów. Do dyspozycji oddajemy zespół znakomitych mechaników, którzy z pasją i zaangażowaniem zajmą się serwisem aut dostawczych oraz samochodów zabytkowych. Proponujemy również usługę autodetalingu. Jako nasz klient możesz liczyć na fachową pomoc, w tym cenne porady znawców motoryzacji tworzących nasz zespół. 

Dla nas liczy się każdy szczegół

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy kierowców, którzy rozważają zakup nowego bądź używanego samochodu Mercedes-Benz. W salonie Duda-Cars w podpoznańskim Golęczewie czeka mnóstwo rozwiązań z zakresu aut osobowych oraz dostawczych. Dysponujemy największą liczbą modeli dostępnych od ręki. Z przyjemnością zaprosimy Cię na demonstrację, zabierzemy na jazdę próbną, wskażemy najciekawsze rozwiązania w zakresie wyposażenia, a także podpowiemy, który model okaże się tym idealnym.

W salonie Mercedesa Duda-Cars w Golęczewie uzyskasz możliwość skonfigurowania dokładnie takiego samochodu, jaki spełni Twoje potrzeby. Dopasujemy wersję odpowiednią dla biznesu, zaproponujemy rozwiązania flotowe dopasowane do specyfiki Twojego biznesu bądź wskażemy, który samochód okaże się idealny do codziennej jazdy. Doradzimy Ci także, którą formę finansowania lub ubezpieczenia wybrać, aby zyskać nie tylko nowoczesne auto, ale także pewność oraz pełne poczucie bezpieczeństwa. 

Poznaj Salon Mercedes-Benz Golęczewo

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych