Salon Mercedes w Lesznie

Rok 2016 był dla nas niezwykle owocny. Nie tylko zaplanowaliśmy otwarcie nowego salonu we Wrocławiu. Zapewniliśmy także jeszcze szerszy dostęp do samochodów Mercedes-Benz mieszkańcom województwa wielkopolskiego. Punkt w Lesznie stał się kolejnym miejscem w regionie, który warto poznać ze względu na atrakcyjną ofertę oraz świetny, bo podyktowany wsparciem naszych doradców, wybór najnowszych modeli niemieckiej marki. W salonie Duda-Cars w Lesznie przy ul. Balonowej 55 czekają zarówno nowe samochody, które dopiero zjechały z taśmy produkcyjnej, jak i używane egzemplarze objęte gwarancją niezawodności. Myślisz o skompletowaniu floty pojazdów? To dla nas żaden problem. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania oraz przedstawimy atrakcyjną ofertę obejmującą wynajęcie samochodów osobowych lub dostawczych. Na miejscu doradzimy Ci także w kwestii finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów.

Godziny otwarcia salonu Duda-Cars w Lesznie

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-18:00
SO         NIECZYNNE

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    08:00-18:00
SO         NIECZYNNE

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-18:00
SO         NIECZYNNE

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-16:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 65 526 04 00

Odwiedź salon Mercedesa w Lesznie

Jesteś zainteresowany zakupem nowego samochodu bądź wynajęciem auta niemieckiej marki? Nie zastanawiaj się dłużej: umów się na spotkanie z doradcą i sprawdź, jak wiele możliwości czeka na Ciebie w leszczyńskim Duda-Cars przy ul. Balonowej 55. Zapewniamy, że nie wyjdziesz stąd zawiedziony!   

 

 

Salon Mercedes - Leszno - najmniejszy, ale tak samo dobry!

Zakres świadczonych przez nas usług jest zdecydowanie szerszy. Teraz wystarczy już tylko umówić się na spotkanie z naszym doradcą oraz zapoznać się z aktualną ofertą autoryzowanego salonu Duda-Cars w Lesznie. Kupno samochodu to nie jedyne proponowane rozwiązanie. Jesteśmy otwarci na współpracę także z kierowcami, którzy zainteresowani się wypożyczeniem auta na określony czas w celach prywatnych bądź biznesowych. Pomóc mają w tym atrakcyjne usługi Drive.me oraz Rent.me.

Nowoczesny Mercedes do podróży biznesowej czy może auto na weekendowy wypad? Dla nas nie ma znaczenia, w jakim celu chcesz wynająć samochód. Liczy się to, aby zapewnić Ci wybór jak najlepszego rozwiązania przy minimum formalności. Sprawdź, które samochody czekają na wypożyczenie w ramach obu usług i jak niewiele dzieli Cię od tego, aby zasiąść za kierownicą najlepszej klasy pojazdów.

Mercedes Duda-Cars Leszno - gwarancja zadowolenia

Dbamy o to, abyś w każdym z naszych salonów został obsłużony z zachowaniem najwyższej jakości usług. Bez względu na to, który autoryzowany punkt Duda-Cars zechcesz odwiedzić gwarantujemy, że otrzymasz wyczerpujące wsparcie w zakresie zakupu bądź wynajęcia auta niemieckiej marki. Możesz zapomnieć o stresie i niepewności. Zyskasz zarówno fachowe wsparcie naszych doradców, jak i możliwość skonfigurowania samochodu idealnego. Model, silnik, wyposażenie - każdy z tych elementów dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Salon Mercedes w Lesznie to miejsce znakomite do podjęcia decyzji o zakupie lub wypożyczeniu auta. Na miejscu zapoznasz się z pełną ofertą oraz otrzymasz możliwość skorzystania z próbnej jazdy egzemplarzem demonstracyjnym. Zadbamy o to, aby Twój wybór został wsparty przez doświadczenie naszych znakomitych doradców.

Poznaj Salon Mercedes-Benz Leszno

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych