Salon duda cars poznan

Salon Mercedes-Benz w Poznaniu

Zapraszamy do naszego pierwszego, a zatem najdłużej działającego salonu Mercedes-Benz - zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4. Jesteśmy dumni z tego, jak imponujące miejsce stworzyliśmy i jak świetnie rozwijało się w ciągu ostatnich 15 lat. Nie poprzestaniemy jednak na tym. Kierowców zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą: znajdą w niej zarówno nowe, jak i używane samochody niemieckiego giganta cenionego przez branżę za niezawodność, szyk oraz nowoczesny design. Proponujemy także szereg dodatkowych usług, takich jak wynajem aut czy rozwiązania flotowe dopasowane do potrzeb firmy.

Godziny otwarcia salonu Duda-Cars w Poznaniu

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    07:00-18:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-18:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-17:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 61 864 44 44

Duda-Cars - czekamy na Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Smarta bądź Mercedesa, zapraszamy do Duda-Cars. Czeka tu na Ciebie całe mnóstwo inspiracji!

Wbierz model dla siebie.

 

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - Salon Mercedes Poznań

Jeśli szukasz solidnego samochodu niemieckiej marki o świetnej światowej renomie – oferta naszego salonu z pewnością Cię zainteresuje. W Duda-Cars w Poznaniu czekają na Ciebie nowoczesne auta w przeróżnych konfiguracjach. Pozostajemy na bieżąco w motoryzacyjnych trendach. Zapewnimy największy wybór samochodów osobowych dostępnych od ręki. Zaprezentujemy najlepsze dostępne rozwiązania i pozwolimy sprawdzić je na sobie – zaprosimy Cię na jazdę próbną, abyś mógł przekonać się, czy to właściwy wybór. Z pomocą naszych doradców skonfigurujesz swój samochód idealny!

Salon Duda-Cars Poznań - Wszystkie usługi w jednym miejscu!

Salon Smart i Mercedes Duda-Cars w Poznaniu to nie tylko miejsce, w którym kupisz nowy bądź używany samochód. Przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych usług dla kierowców, takich jak między innymi wynajem auta na godziny, wypożyczenie samochodu na dłuższy okres bądź skompletowanie floty pojazdów w celach biznesowych. Ponadto jesteśmy otwarci na kierowców, którzy poszukują profesjonalnego dedykowanego warsztatu samochodowego. Służymy doświadczeniem, wiedzą na temat aut, a także znakomicie wyposażonym serwisem, w którym nasi doświadczeni mechanicy z prawdziwą pasją oddają się naprawie używanych samochodów.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych