Salon Mercedes we Wrocławiu

Autoryzowany dealer Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu zaprasza! Od 15 lat zachęcamy kierowców do wyboru aut niemieckiej marki znanej ze znakomitych rozwiązań technicznych. I robimy to naprawdę dobrze. Wielokrotnie wyróżniani za jakość obsługi, świetnie dopasowaną ofertę oraz szereg dodatkowych usług niezmiennie czerpiemy satysfakcję ze sprzedaży oraz wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych niemieckiego producenta.

Godziny otwarcia salonu Duda-Cars we Wrocławiu

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    09:00-19:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-17:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 71 780 08 00

Odwiedź salon Mercedesa we Wrocławiu!

Szukasz nowego samochodu osobowego, interesuje Cię zakup używanego auta z pewnego źródła czy może zdecydowałeś się na wynajem sportowej limuzyny bądź luksusowego SUV-a? Jesteśmy po to, aby odpowiedzieć na Twoje indywidualne i biznesowe potrzeby. Zapraszamy do autoryzowanego salonu Mercedes-Benz i Smart we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1. Nasi doradcy już na Ciebie czekają! 

 

 

Salon Mercedes Wrocław - wybierz coś dla siebie!

Od 2016 roku jesteśmy obecni nie tylko w Wielkopolsce, ale także na Dolnym Śląsku. Otwarcie salonu we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1 spotkało się z ogromnym zainteresowaniem tamtejszych kierowców. Stale się rozwijamy: wciąż unowocześniamy obiekt, aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług zarówno w zakresie kupna, jak i wynajmu samochodów osobowych i dostawczych.

W naszym salonie czekają nowoczesne samochody dostępne od ręki cenione za niezawodność oraz ponadczasowe rozwiązania. Ofertę poszerzyliśmy także o pojazdy używane. Warto stawiać na sprawdzone źródło, takie jak autoryzowany punkt sprzedaży Mercedes-Benz i Smart. Dzięki nam otrzymujesz możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia przy wyborze auta idealnego. Wyjedź na dolnośląskie drogi z poczuciem dobrze dokonanego wyboru. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wynajem auta w ramach usługi Rent.me czy zamierzasz skompletować flotę pojazdów dostawczych dla swojej firmy - możesz liczyć na naszą pomoc!

Mercedes – salon we Wrocławiu - zawsze chętnie pomożemy!

Oprócz autoryzowanego punktu sprzedaży prowadzimy także autoryzowany serwis, w którym świadczymy najwyższej jakości usługi związane z naprawą samochodów Mercedes-Benz oraz Smart. Jesteśmy do dyspozycji zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba. Dysponujemy wyłącznie oryginalnymi częściami oraz podzespołami, a do realizowania prac serwisowych zatrudniamy najlepszych fachowców. W razie poważniejszej awarii nie pozostawimy Cię samego: zapewnimy auto zastępcze, dzięki któremu pozostaniesz w pełni dyspozycyjny.

Poznaj Salon Mercedes-Benz Wrocław

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych