Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Nowe Mercedesy dostawcze

Nasza selekcja nowych samochodów dostawczych stanowi obszerny przekrój aktualnej oferty modeli Mercedes-Benz dostępnych na rynku. Znajdziesz tutaj między innymi przedstawicieli serii, które od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród użytkowników — między innymi popularny Vito, a także Citan, Klasa V czy też kultowy Sprinter. Każdy z modeli dostępny jest ponadto w kilku wersjach karoserii i wyposażenia, tak aby w możliwe największym stopniu odpowiedzieć na Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Mercedes w wersji Tourer? Furgon?

W kwestii typu nadwozia samochodu, do wyboru mamy przede wszystkim wersję Tourer oraz Furgon.

Pierwsza z wymienionych opracowana została z myślą o transporcie osób — nawet do ośmiu miejsc. Nowe Mercedesy dostawcze w wersji Tourer dostępne są ponadto w wariancie długim lub krótkim, w zależności od przeznaczenia oraz preferencji klienta. Wysoka jakość wykonania wnętrza oraz masa dodatkowych udogodnień sprawia, że modele w tym wariancie doskonale sprawdzą się w przypadku nieco dłuższych podróży, choć wyjątkowa zwinność i komfort prowadzenia czyni z nich także świetną opcję do jazdy miejskiej.

Furgon to z kolei klasa samochodów typowo dostawczych — obszerna przestrzeń ładunkowa, łatwy dostęp do transportowanego towaru oraz szereg dodatkowych udogodnień, mających na celu poprawę ogólnego doświadczenia, płynącego z użytkowania. Nie bez powodu nowe Mercedesy z tej kategorii cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli firm transportowych oraz przedsiębiorców w branżach wymagających niezawodnego sposobu na przewożenie towaru.

Poznaj nasze gwiazdy:

Vito

Twój niezawodny partner. Maksymalnie dopracowany oraz imponująco uniwersalny. 9-cio osobowy Tourer? A może pojemny Furgon?

Sprinter

Legendarny Sprinter – przekonuje pod każdym względem. Historia budowana od 25 lat. Niemal cały ocynkowany dla Twojego bezpieczeństwa. 12 lat gwarancji na perforację nadwozia!

Nowatorski, wydajny, niezawodny. Twój Sprinter!

Klasa V

Najbardziej luksusowy VAN na rynku – nigdy nie był tak blisko. Dziś wystarczy 1% netto miesięcznie, aby przewozić 7 osób w najwyższym możliwym komforcie. Nowy mocny silnik, skrzynia 9-cio biegowa i cała masa udogodnień wspierających komfort kierowcy i pasażerów.

Mercedesy dostawcze — odkryj bogactwo możliwości nowych samochodów

Nowe Mercedesy dostawcze znajdują powszechne zastosowanie praktycznie w każdym segmencie rynku. Samochody te odznaczają się niezwykłą kulturą pracy oraz ogólnym komfortem użytkowania, co znajduje uznanie w oczach przedsiębiorców. Z tego powodu padają częstym wyborem w kontekście krótko- oraz średniodystansowego przewozu osób.

Idealny kompromis pomiędzy ładownością a łatwością prowadzenia sprawia również, że prezentowana kategoria pojazdów często wykorzystywana jest do transportu towarów w obrębie aglomeracji miejskich.

 

Niewątpliwą zaletą zakupu Mercedesa dostawczego jest obecność zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i kontroli parametrów technicznych pojazdu, co wprost przekłada się na najwyższy poziom niezawodności.

Bezawaryjność należy do kluczowych aspektów funkcjonowania w środowisku profesjonalnym, dlatego samochody z tej kategorii stanowią wartościowe uzupełnienie służbowej floty pojazdów.

Dostawcze Mercedesy — nowoczesne samochody prosto z salonu.

Nasza oferta obejmuje nowe samochody dostawcze Mercedes-Benz dostępne w różnych wersjach wyposażenia dodatkowego. Tym, co od lat przyciąga wielbicieli marki, jest najwyższy standard wykonania oraz szereg zaawansowanych funkcji, które składają się na niezrównany komfort podczas jazdy — zarówno z punktu widzenia kierowcy, jak i pasażerów.

 

Dodatkowe wyposażenie Mercedesów dostawczych, zależnie od wersji, obejmuje między innymi zaawansowane systemy wspomagające kierowcę — takie jak asystent utrzymania pasa ruchu oraz “martwego kąta”, jak również asysta parkowania, wzbogacona o nowoczesną kamerę cofania. Samochody te oferują także szereg opcji mających na celu poprawę ogólnego komfortu jazdy, w tym adaptacyjne światła drogowe, tempomat, automatyczną klimatyzację wielostrefową oraz czujnik deszczu.

 

Na osobną wzmiankę zasługuje rozbudowany komputer pokładowy nowych samochodów dostawczych Mercedes-Benz, który pozwala na łatwą integrację smartfona z wbudowanym centrum multimedialnym oraz systemem głośnomówiącym. Niezwykle intuicyjna obsługa — w tym głosowa — oraz ogromne możliwości w zakresie konfiguracji, wliczając w to zapisywanie określonego profilu ustawień dla każdego użytkownika. Obrazu dopełnia wielofunkcyjna kierownica pozwalająca na łatwe sterowanie systemem bez odrywania uwagi od drogi.

Taniej być nie może! Wyjedź Mercedesem z salonu już jutro. Wystarczy jeden procent! Bogata oferta samochodów dla biznesu.

Nowy dostawczy Mercedes - ubezpieczenie, finansowanie, serwis? Na co jeszcze możesz liczyć?

 

Decydując się na zakup nowego Mercedesa dostawczego z salonu możesz liczyć na szereg unikalnych korzyści, zapewnianych wyłącznie przez autoryzowanego dealera marki. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji — nasi konsultanci doradzą Ci w kwestii modelu oraz wersji samochodu, które najlepiej sprawdzą się w kontekście Twojej działalności oraz przyjętego budżetu. Nasza pomoc obejmuje także doradztwo w zakresie potencjalnym metod finansowania zakupu.

 

Nie mniej istotnym aspektem zakupu nowego samochodu dostawczego z salonu jest odpowiednie ubezpieczenie. Nasi specjaliści opracują dla Ciebie indywidualnie przygotowaną ofertę, która odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom, specyfice Twojej działalności oraz ogólnie rozumianym realiom branżowym, jednocześnie będąc możliwie najkorzystniejszą z finansowego punktu widzenia. Naszą ofertę uzupełnia profesjonalny serwis pojazdów Mercedes-Benz. Okresowe przeglądy, zmiana opon czy też wymiana płynów oraz innych elementów eksploatacyjnych — zadbamy o wszystko.

 

Wyprzedź konkurencję!

 

Atrakcyjne finansowanie Lease&Drive 1% to niska miesięczna rata w wysokości 1% netto do 100% wartości brutto.

Sprawdź jakie modele oferujemy.

Skorzystaj z oferty już dziś!
SPRAWDŹ