Samochody Mercedes-Benz z serii AMG na torze

O nas

Pasją Marcina Duda, Prezesa Zarządu, od zawsze były samochody. Od lat, wspólnie z żoną Marią, budują markę, która ma korzenie w Poznaniu. Historia Duda-Cars rozpoczęła się od marzeń o motoryzacji, szybkich autach i niezawodności połączonej z ekskluzywnym designem. O proponowaniu klientom najwyższej jakości doświadczeń i komplementarnych usługach. O miejscu tworzonym z ludźmi, dla ludzi i dzięki nim.

Historia firmy

 

Zaczęliśmy podróż z Mercedes-Benz w 2005 roku. Od początku mieliśmy duże ambicje i nadzieje, ale i wiele pokory. Z zachwytem spoglądamy na rozwój marki, którą wspólnie z pracownikami budujemy. Tworzymy dojrzałą organizację, zarządzaną przez system wartości, stanowiącą bezpieczne miejsce pracy dla ponad 500 specjalistów zatrudnionych w 5 lokalizacjach” - mówi Marcin Duda, Właściciel i Prezes Zarządu Duda-Cars.

 

Duda-Cars ma korzenie w Poznaniu, gdzie Marcin i Maria Duda otworzyli punkt dealerski i autoryzowany serwis Mercedes-Benz. Tu pasja przerodziła się w sposób na życie. Dzięki odwadze, determinacji i podejmowaniu wielu innowacyjnych na ówczesne realia decyzji, Duda-Cars momentalnie stała się liderem pod względem sprzedaży i obsługi samochodów Mercedes-Benz w Wielkopolsce.

 

Inwestycje to istotna część naszej strategii. Wiemy, że zmiana determinuje rozwój, dlatego nie pozostajemy w miejscu. Poczucie komfortu i wygody pozostawiamy klientom – dla siebie rezerwujemy działanie i kreowanie przyszłości” - Maria Duda podkreśla, że to dzięki zaangażowaniu całego zespołu marka nieustannie się rozwija.  Myślenie wykraczające poza „tu i teraz” poskutkowało rozwojem sieci o kolejne lokalizacje. Dzięki akwizycji innego dealera marki powiększyliśmy zespół o specjalistów związanych z Mercedes-Benz od lat w Lesznie i Wrocławiu.

 

Wszystko, co robimy, robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Inwestujemy w rozwój infrastruktury, ale przede wszystkim w rozwój kompetencji pracowników Duda-Cars. Zatrudniamy najlepszych na rynku, jesteśmy tego pewni. Nie tylko liczby stanowią o wartości naszych pracowników, a ich zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza ekspercka, której ufa coraz więcej klientów. A przede wszystkim proklienckie nastawienie. To Państwo jesteście ich szefem. Oferowanie pracownikom możliwości rozwinięcia umiejętności skutkuje wzrostem Waszego zaufania, a to z kolei przekłada się na budowanie z Wami bliskich relacji. Dzisiaj i z myślą o przyszłości” - przyznają zgodnie Maria i Marcin Duda.

 

W kolejnych latach otwarte zostały punkty w Golęczewie koło Poznania: Van ProCenter i Legends Duda-Cars. Przeprowadzona została akwizycja innego poznańskiego dealera – Voyager Group z Mazdą, japońską marką premium w portfolio, a zespół zasiliło prawie 100 specjalistów z branży motoryzacyjnej. Obie marki tworzą dzisiaj silny, wspierający się i podążający w tym samym kierunku One Team.

 

Tysiące sprzedanych samochodów, setki tysięcy usług serwisowych, sprzedanych części, akcesoriów i gadżetów, niezliczone wydarzenia organizowane z myślą o klientach, lokalnych społecznościach, partnerach biznesowych. To jest dla nas potwierdzenie, że Duda-Cars jest dla Was całym motoryzacyjnym światem, najlepszym miejscem, w którym chcecie być. Dziękujemy!

 

Lokalizacje Duda-Cars od dawna nie są tylko salonami sprzedaży i serwisami. To miejsca spotkań, w których klienci doświadczają troski ze strony profesjonalnego zespołu, a lokalne społeczności zyskują odpowiedzialnego partnera w biznesie. Duda-Cars to marka, dla której wchodzenie we współpracę z wieloma podmiotami wykracza poza cele biznesowe. Przyszłość jest dla nas punktem odniesienia. Rozwijamy się z myślą o pracownikach, kolejnych pokoleniach i o środowisku naturalnym. Obiecujemy, że przez kolejne dziesięciolecia będziemy prężnie się rozwijać stawiając Was i Wasze samochody w centrum uwagi. Od samego początku działalności Wasza opinia o jakości usług w Duda-Cars była dla nas najważniejszym motorem napędowym.

 

Dziękujemy za zaufanie!
#KochamyMercedesy

koncert jazzowy, młoda kobieta na stanie

16-KWI-2024

Kategoria: Mercedes-Benz Duda-Cars partnerem Jazz nad Odrą

Jazz nad Odrą jest bardzo dojrzałym wydarzeniem! Dołączamy do niego jako partner, ponieważ #KochamyMercedesy, wybitnych twórców, piękną muzykę i... rozmowy! Festiwal, organizowany od 1964 roku, prezentuje najciekawszych artystów z całego świata. Przez lata festiwal gościł prawdziwe gwiazdy europejskiego i światowego jazzu, takie jak m.in.: Pat Metheny, Paco deLucia, Al diMeola, Kenny Garret, Dave Holland, Diana Krall, Cassandra Wilson, Lizz Wright czy Robert Glasper.

Przeczytaj artykuł
czarny nowy EQS zdjęcie od boku

16-KWI-2024

Kategoria: Mercedes-Benz Innowacje w Mercedes-Benz EQS. Nowe dostępne funkcje

Luksus do potęgi, czyli EQS po zmianach. Od kwietnia dostępna w sprzedaży będzie elektryczna limuzyna z zasięgiem do 799 KM! O nowych funkcjach i wyposażeniu dowiesz się z tego wpisu.

Przeczytaj artykuł
wnętrze Mercedesa AMG GT od strony kierowcy

13-MAR-2024

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG GT Coupé

Debiut modelu Mercedes-AMG GT Coupé nie przeszedł bez echa. To nowość, w ramach której stabilność łączy się ze zwinnością, maksymalna przyjemność z komfortem i bezpieczeństwem, a sportowe emocje z nowoczesną technologią. Sprawdź, do jakiego świata wchodzisz, siadając za kierownicą nowego sportowego coupé od Mercedes-Benz. 

Przeczytaj artykuł