Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Golęczewo

Samochody osobowe, samochody dostawcze czy klasyczne Mercedesy - znane u nas jako Legends - zajmiemy się każdą gwiazdą. Dla nas żadna usterka nie jest problemem, wymiana opon, badania techniczne czy naprawy blacharsko-lakiernicze nasi specjaliści z serwisu w Golęczewie pomogą Ci z każdym problemem w Twoim Mercedesie.

Godziny otwarcia serwisu w Golęczewie

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-17:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    08:00-17:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-17:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-16:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu Van ProCenter  +48 61 623 52 00
Numer Telefonu Legends +48 61 623 52 01

Duda-Cars Serwis - Golęczewo

Autoryzowany Serwis Obsługi w Golęczewie to nasza najnowsza placówka. Wyposażono ją w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i najlepsze narzędzia umożliwiające przeprowadzenie najbardziej skomplikowanych napraw. Czeka tu na Ciebie profesjonalna kadra mechaników, lakierników, blacharzy i diagnostów, którzy szybką wymienią uszkodzone części oraz dokonają renowacji karoserii. Dzięki nieustannym szkoleniom i podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych na rozmaitych kursach są oni w stanie poradzić sobie z każdą usterką.

Technologia robi różnicę - Blacharnio-Lakiernia w Golęczewie

Najnowsze rozwiązania technologiczno-sprzętowe, kadra oraz szeroki zakres naprawianych pojazdów – to główne atuty serwisu blacharsko-lakierniczego Duda-Cars w Golęczewie. Najnowocześniejsza Blacharnio-Lakiernia w całej Europie - tak z pewnością można określić zastosowane rozwiązania technologiczne w naszym obiekcie w Golęczewie. Najnowsze dostępne technologie pozwalają nam na wyższy poziom usług dla naszych klientów. Pod koniec września 2020 roku w już niezwykle nowoczesnym oddziale w Golęczewie zainstalowano innowacyjne urządzenie o nazwie MoonWalk - system do mieszania pigmentów, który automatyzuje proces doboru koloru, oszczędza czas lakierników, a także zmniejsza liczbę odpadów, co wpływa nie tylko na czystość w mieszalni, ale także na oszczędność zużywanego lakieru.

Lakiernik samochodowy Poznań - kolor, jakość, trwałość

Malarstwo to sztuka, a lakiernictwo samochodowe to jedna z jej form. Przy pomocy zaawansowanych technologii i profesjonalnych materiałów, nasz lakiernik samochodowy w Poznaniu tworzy wyjątkowe, odpowiadające Twoim pragnieniom dzieła na karoserii Twojego auta. Używając najwyższej jakości lakierów, zapewniamy, że Twoje auto zyska nieskazitelny i trwały wygląd.

Mercedes-Benz Serwis - Golęczewo

W ramach szeroko pojętego After Sales w firmie Duda Cars oferujemy:

 

Serwis Mechaniczny

 • Przeglądy gwarancyjne
 • Przeglądy po-gwarancyjne
 • Naprawy gwarancyjne
 • Naprawy po-gwarancyjne
 • Naprawy eksploatacyjne
 • Naprawy elektryczne
 • Diagnostyka pojazdów
 • Wymiana opon
 • Hotel opon
 • Badania Techniczne SKP

 

Serwis Blacharsko – Lakierniczy

 • Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych z bezgotówkowym rozliczeniem (pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem)
 • Badania Powypadkowe SKP

 

Dział Części

 • Sprzedaż nowych i oryginalnych części MB
 • Sprzedaż akcesoriów i kolekcji MB

 

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych