Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Leszno

Uszkodzona skrzynia biegów, niedziałająca klimatyzacja, niepokojące szmery w silniku, zarysowany lakier - bez względu na to, jakiej naprawy wymaga samochód, autoryzowany Serwis Mercedesa Duda-Cars w Lesznie przy ul. Balonowej 55 jest do Twojej dyspozycji!

Godziny otwarcia serwisu w Lesznie

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-18:00
SO         NIECZYNNE

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    08:00-18:00
SO         NIECZYNNE

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-18:00
SO         NIECZYNNE

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-16:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 65 526 04 00

Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.

Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie lub umów wizytę on-line.

Duda-Cars Serwis Mercedes – Leszno

Autoryzowany Serwis Obsługi w Lesznie, to jedna z naszych nowszych placówek. Wyposażono ją w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i najlepsze narzędzia umożliwiające przeprowadzenie najbardziej skomplikowanych napraw. Czeka tu na Ciebie profesjonalna kadra mechaników, lakierników, blacharzy i diagnostów, którzy szybką wymienią uszkodzone części oraz dokonają renowacji karoserii. Dzięki nieustannym szkoleniom i podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych na rozmaitych kursach są oni w stanie poradzić sobie z każdą usterką.

Wszystko dla Twojego Mercedesa - Duda-Cars serwis Leszno

W ASO Duda-Cars świadczymy szeroki zakres usług z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Możemy dokonać kapitalnego remontu silnika, wymienić łańcuch rozrządu, poprawić geometrię kół czy nanieść nową warstwę lakieru na karoserię. W naszych warsztatach i blacharnio-lakierniach ASO zajmujemy się m.in.: 

 

Serwis Mechaniczny

 • Przeglądy gwarancyjne
 • Przeglądy po-gwarancyjne
 • Naprawy gwarancyjne
 • Naprawy po-gwarancyjne
 • Naprawy eksploatacyjne
 • Naprawy elektryczne
 • Diagnostyka pojazdów
 • Wymiana opon
 • Hotel opon
 • Badania Techniczne SKP

 

Serwis Blacharsko – Lakierniczy

 • Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych z bezgotówkowym rozliczeniem (pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem)
 • Badania Powypadkowe SKP

 

Dział Części

 • Sprzedaż nowych i oryginalnych części Mercedes-Benz
 • Sprzedaż akcesoriów i kolekcji Mercedes-Benz

Duda-Cars Mercedes Serwis Leszno – dlaczego my?

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, oferującym usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy nie boją się żadnych wyzwań. W ASO w Lesznie posiadamy specjalistyczny sprzęt do naprawy, kontroli i diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, a także legendarnych klasyków. Działamy w oparciu o najwyższe standardy Mercedes-Benz.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych