Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes-Benz przy ulicy Świętego Michała w Poznaniu funkcjonuje od 2005 roku. Przez 17 lat istnienia zyskał wspaniałą renomę w mieście, dzięki pracy ekspertów i specjalistów, dla których naprawy mechaniczne nie mają tajemnic. Z początkiem 2023 roku lokalizacja dołączyła do Duda-Cars. Oferujemy naprawy w dwóch serwisach w Poznaniu, dysponujemy aż dwiema Stacjami Kontroli Pojazdów. Dwie lokalizacje serwisowe w jednym mieście to nasz duży atut, ponieważ niezależnie od dzielnicy Poznania, w której mieszkasz, Twój serwis Mercedes-Benz Duda-Cars będzie zawsze blisko.

Godziny otwarcia serwisu Mercedes-Benz w Poznaniu

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT 07:00-18:00
SO 08:00-14:00
Godziny otwarcia stacji kontroli pojazdów
PN-PT 08:00-18:00
SO 09:00-14:00
Godziny otwarcia salonu samochodów używanych
PN-PT 08:00-18:00
SO 09:00-14:00

 

Numer Telefonu

+48 61 628 66 90

Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.

Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie lub umów wizytę on-line.

Drugi serwis Duda-Cars w Poznaniu

Klienci Mercedes-Benz cenią sobie najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W Duda-Cars gwarantujemy obie te cechy i jeszcze więcej. Dysponujemy w Poznaniu dwoma serwisami Mercedes-Benz. Wybierz, który z nich jest Ci bliższy.

 

Serwis Mercedes przy Świętego Michała

Wybierz Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu. Szeroki zakres usług. Zyskasz najwyższą jakość napraw i precyzję pracy, profesjonalną i przyjazną obsługę klienta.

Nasz zespół zadba o szybki czas naprawy. Korzystamy z oryginalnych części zamiennych dla Twojego Mercedesa. Stawiamy na jakość i przejrzyste informacje o cenach i terminach naprawy. Zaufaj nam, tak jak zaufali stali klienci.

Blacharstwo samochodowe w Poznaniu: Duda-Cars - Indywidualne podejście do każdego pojazdu

Nie ważne czy prowadzisz sportowy bolid, rodzinny van czy klasyczny zabytek motoryzacji. W Duda-Cars każdy pojazd jest traktowany z indywidualnym podejściem, dostosowując się do specyfiki i potrzeb danego modelu. Czy to klasyk, który potrzebuje odnowienia, czy nowoczesny model, który pragniesz zmodyfikować, nasze blacharstwo samochodowe zapewnia kompleksową obsługę i wykończenie na światowym poziomie. Jesteśmy dostępni, aby przedyskutować Twoje potrzeby, pragnienia i ulepszyć Twój pojazd.

Oferta serwisu Mercedes. Poznań Świętego Michała

Realizujemy bieżące naprawy serwisowe. Dzięki nowoczesnym technologiom i inwestycjom w rozwój kompetencji pracowników i zakup niezbędnego sprzętu naprawy realizujemy szybciej i dokładniej. Oferujemy pakiety serwisowe, przeglądy sezonowe.

W serwisie Mercedes w Poznaniu wymienisz koła, zdezynfekujesz klimatyzację. Oferujemy czyszczenie układu paliwowego, układu olejowego. Serwisujemy samochody starsze niż 4 lata. Dostępne są pakiety 4+. Serwis dla samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz.

serwis Mercedes przy Świętego Michała

Serwis dostawczych Mercedesów. Naprawa Vanów w Poznaniu

Wszystkie klasy i rodzaje Mercedes-Benz otaczamy profesjonalną opieką serwisową. Realizujemy bieżące przeglądy i naprawy dostawczych Mercedesów. Dzięki zaawansowanym technologiom i zespołom specjalistów naprawiamy dostawcze Mercedes-Benz w każdym wieku i w każdym stanie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarantującym jakość i satysfakcję użytkowników furgonów.

Sprawimy, by Twój Tourer lub Furgon był w jak najlepszej formie po opuszczeniu serwisu przy Świętego Michała w Poznaniu.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych