Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Poznań

Coś zepsuło się w Twoim samochodzie? Chcesz położyć nowy lakier? A może musisz zrobić okresowy przegląd swojego samochodu? Serwis Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu zaprasza do nowoczesnego warsztatu ASO zlokalizowanego na ul. Ptasiej 4. Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych, dostawczych – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Godziny otwarcia serwisu w Poznaniu

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    07:00-18:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-18:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-17:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 61 864 44 44

Zaoszczędź czas i skorzystaj z usługi door-to-door.

Czym jest door-to-door? To usługa, która funkcjonuje na terenie Poznania i okolic. Już teraz odbierzemy Twojego Mercedesa ze wskazanego miejsca i dostarczymy po wykonany przeglądzie lub naprawie. Wystarczy, że podczas umawiania wizyty w serwisie Duda-Cars, zgłosisz Doradcy chęć skorzystania z usługi. Umów serwis door-to-door.

Kompleksowe podejście do diagnostyki i naprawy Mercedesów

Mercedes to technologia przyszłości. Dlatego w naszym warsztacie samochodowym korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii diagnostycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zdiagnozować ewentualne problemy oraz zapewnić skuteczną naprawę. W naszym warsztacie samochodowym zdajemy sobie sprawę, że Twoje auto wymaga szczególnej uwagi. Dlatego nasze podejście jest zawsze kompleksowe. Nasz specjalista - mechanik samochodowy Mercedesów – dokonuje gruntownej analizy problemu, wykorzystując zarówno swoje umiejętności, jak i nowoczesne technologie diagnostyczne. Zależy nam na tym, aby nasz warsztat Mercedes był symbolem najwyższej jakości.

Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.

Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie lub umów wizytę on-line.

Autoryzowany Serwis Mercedesa - Poznań

ASO Duda-Cars to autoryzowany warsztat zajmujący się serwisem samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni przez specjalistów niemieckiego producenta aut, więc posiadają znacznie szerszą wiedzę na temat stosowanych przez firmę rozwiązań technologicznych niż mechanicy z tradycyjnych placówek. W ASO, zgodnie z międzynarodowymi standardami narzuconymi przez właściciela marki, stosujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny i najlepszej jakości narzędzia, a w pojazdach montujemy tylko oryginalne, posiadające firmowe logo części.  Korzystając z naszych usług masz pewność uzyskania gwarancji na naprawę i części. 

Gwarancja najwyższego poziomu obsługi - Serwis Duda-Cars Poznań

W stolicy Wielkopolski jesteśmy obecni od 2005 roku. Wtedy to powstał salon Duda-Cars wraz ze stacją obsługi samochodów ASO Mercedesa (obecnie zajmujemy się również serwisowaniem pojazdów Smart). Przez 15 lat nieustannie podnosiliśmy kompetencje zawodowe, a także rozbudowywaliśmy i modernizowaliśmy nasz obiekt, tak by móc zagwarantować najwyższy poziom obsługi. Dzięki zaangażowaniu kadry, szerokiemu zakresowi świadczonych usług i przejrzystym warunkom współpracy zyskaliśmy grono zaufanych Klientów.  Nasz serwis jest doceniany za:

 

Serwis Mechaniczny

 • Przeglądy gwarancyjne
 • Przeglądy po-gwarancyjne
 • Naprawy gwarancyjne
 • Naprawy po-gwarancyjne
 • Naprawy eksploatacyjne
 • Naprawy elektryczne
 • Diagnostyka pojazdów
 • Wymiana opon
 • Hotel opon
 • Badania Techniczne SKP

 

Serwis Blacharsko – Lakierniczy

 • Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych z bezgotówkowym rozliczeniem (pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem)
 • Badania Powypadkowe SKP

 

Dział Części

 • Sprzedaż nowych i oryginalnych części Mercedes-Benz
 • Sprzedaż akcesoriów i kolekcji Mercedes-Benz

Zadbamy o Twój samochód! - Przeglądy okresowe w Duda-Cars

W warsztacie przeprowadzamy również zalecane przez producentów Mercedesa i Smarta przeglądy okresowe mające na celu zbadanie stanu technicznego pojazdu oraz ewentualną wymianę olejów i zużytych części eksploatacyjnych. W ramach jednego z pakietów możemy dokonać kontroli wszystkich podzespołów, przewodów, czujników i nakładek znajdujących się w poszczególnych układach, a także prawidłowego ciśnienia w oponach oraz geometrii kół.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych