Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Wrocław

Po tysiącach kilometrów wspólnej jazdy przychodzi czas na gruntowną kontrolę. Wizyty w ASO wymagać będzie także zarówno każda zauważona przez Ciebie zmiana w funkcjonowaniu Twojego samochodu, jak również wszelkie problemy, o których komunikują świecące się kontrolki. Jeśli mieszkasz na terenie Dolnego Śląska i chcesz cieszyć się komfortową i przede wszystkim bezpieczną jazdą przez cały okres eksploatacji swojego auta, wybierz Duda-Cars i nasz wrocławski serwis Mercedes-Benz.

Godziny otwarcia serwisu we Wrocławiu

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    09:00-19:00
SO         09:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-17:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 71 780 08 00

Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.

Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie lub umów wizytę on-line.

Sprawdzony serwis Mercedesa - Wrocław i okolice pod opieką ASO Duda-Cars

Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych dealerów tej marki i możemy poszczycić się już kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze produkowanych przez nią samochodów. Prowadzone przez nas we Wrocławiu ASO Mercedes-Benz jest miejscem, w którym możesz oddać swoje auto w ręce doświadczonych mechaników znających te samochody od podszewki. Prawdopodobnie nigdzie w okolicy poza naszym autoryzowanym serwisem Mercedesa nikt tak szybko i trafnie nie zdiagnozuje problemów w najchętniej wybieranych autach tej marki.

Indywidualne podejście, efektywne rozwiązania: Duda-Cars

Duda-Cars to więcej niż typowy warsztat samochodowy. Mercedes we Wrocławiu, który przemierza ulice tego pięknego miasta, może liczyć na wsparcie naszego doświadczonego zespołu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi mechanicy zapewniali usługi, które nie tylko rozwiązują aktualne problemy Twojego samochodu, ale także przeciwdziałają potencjalnym przyszłym awariom. Rozumiemy, jak ważne jest Twoje auto. Dlatego nasz mechanik podchodzi indywidualnie do każdego klienta, dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Cenimy Twój czas, dlatego staramy się, aby każda wizyta w naszym serwisie była jak najbardziej efektywna.

Autoryzowany serwis Mercedesa – oryginalne części i najwyższa jakość

Gwarancją sprawności i możliwie jak najdłuższej eksploatacji samochodu, jest stosowanie wyłącznie oryginalnych części. Pewność, że właśnie takie zamontowane zostaną w Twoim aucie, zyskujesz odwiedzając autoryzowany warsztat, taki jak nasz serwis Mercedesa. Wrocław i okolice mogą liczyć w naszym ASO na wymianę niezbędnych elementów zgodnie z aktualnymi zaleceniami producenta. Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług, skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza, a nasz doradca przedstawi Ci szczegóły naszej oferty.

 

Serwis Mechaniczny

 • Przeglądy gwarancyjne
 • Przeglądy po-gwarancyjne
 • Naprawy gwarancyjne
 • Naprawy po-gwarancyjne
 • Naprawy eksploatacyjne
 • Naprawy elektryczne
 • Diagnostyka pojazdów
 • Wymiana opon
 • Hotel opon
 • Badania Techniczne SKP

 

Serwis Blacharsko – Lakierniczy

 • Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych z bezgotówkowym rozliczeniem (pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem)
 • Badania Powypadkowe SKP

 

Dział Części

 • Sprzedaż nowych i oryginalnych części Mercedes-Benz
 • Sprzedaż akcesoriów i kolekcji Mercedes-Benz

Jakość, satysfakcja, profesjonalizm: Twój warsztat Mercedes we Wrocławiu!

Szukasz zaufanego miejsca, gdzie Twój pojazd będzie traktowany z należytą dokładnością i profesjonalizmem? Zapraszamy do Duda-Cars. Nasz warsztat Mercedesa to gwarancja satysfakcji i najwyższej jakości usług. Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście oraz do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Sprawdź, jak pracuje mechanik samochodowy w Duda-Cars, i przekonaj się, że Twoje auto może być jeszcze bardziej niezawodne, efektywne i bezpieczne.

Zostaw auto w autoryzowanym warsztacie i pozostań mobilny!

Jeździsz Smartem lub Mercedesem? Autoryzowany Serwis Mercedesa przy wrocławskim oddziale Duda-Cars zapewni Ci kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zostawiając u nas swoje auto, możesz otrzymać samochód zastępczy, dzięki któremu przez cały ten czas pozostaniesz mobilny. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy właściciele aut obu obsługiwanych przez nas marek za każdym razem wyjeżdżali z ASO Duda-Cars.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych