Samochód Mercedes-Benz AMG GTR

Likwidacja szkód

Szybkie zgłoszenie online, minimum formalności, jedna z najbardziej nowoczesnych blacharnio-lakierni w całej Europie! Zlikwiduj szkodę z nami!

Likwidujemy szkody wszystkich marek!

Martwisz się, że likwidacja szkody w przypadku Twojego auta będzie niemożliwa? Nie obawiaj się! Dla nas marka samochodu nie ma znaczenia! Formularz, który musisz wypełnić, zgłaszając zniszczenie, zawiera w sobie miejsce na opisanie marki oraz modelu Twojego pojazdu.

Dlaczego warto zlikwidować szkodę z nami?

 • Szybkie zgłoszenie online,
 • Minimum formalności,
 • Wygodny i szybki sposób na otrzymanie odszkodowania,
 • Jedna z najbardziej nowoczesnych blacharnio-lakierni w całej Europie,
 • Profesjonalny, dedykowany zespół, wyspecjalizowany w likwidacji szkód,
 • Możliwość stałego monitorowania stanu likwidacji szkody,
 • Samochód zastępczy,
 • Autoryzowany dealer gwarancją wysokiej jakości napraw i oryginalnych części!

Jak wygląd proces likwidacji?

U nas szkodę zlikwidujesz bez wychodzenia z domu. Wypełnienie formularza online, zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut.

Po otrzymaniu zgłoszenia nasz doradca zajmie się resztą. W razie pytań skontaktuje się z Tobą i doprecyzuje brakujące elementy.

 

Nie musisz się o nic martwić. Jeśli wyrazisz taką chęć, zapewnimy Ci auto zastępcze i cały czas będziemy informować na jakim etapie jest Twoja likwidacja.

 

Auto odbierzesz w salonie lub dostarczymy je pod wskazany adres!

Miałeś stłuczkę? Naprawa samochodu w Duda-Cars

 

Likwidacja szkody w Duda-Cars

Żmudna i trudna likwidacja szkód komunikacyjnych to zamierzchła przeszłość. Przynajmniej z nami! Wejdź na szkody.duda-cars.pl i zlikwiduj szkodę bez wychodzenia z domu w kilku prostych krokach. Blacharnio-lakiernia Mercedes-Benz Duda-Cars doprowadzi Twój samochód do stanu sprzed wypadku. Dysponujemy ponad 2000 m2 powierzchni i sprzętem najnowszej technologii, m.in. promiennikami IRT, promiennikami tunelowymi i automatem mieszalniczym MoonWalk. A co najważniejsze – naszą największą siłą jest wykwalifikowana kadra, zarówno w Biurze Obsługi Klienta, jak i w warsztacie.

 

Pobierz wymagane dokumenty

W tym miejscu możesz pobrać jeden z niezbędnych dokumentów, które pozwolą Ci dochodzić swoich praw i uzyskać odszkodowanie. Jest to oświadczenie z miejsca zdarzenia. Likwidacja szkody bez niego jest praktycznie niemożliwa.

Pobierz oświadczenie z miejsca zdarzenia

Nasi doradcy

Doradcy działu likwidacji Duda-Cars są cały czas do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania – niezwłocznie się z nami skontaktuj! Uzyskasz odpowiedzi, a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Likwidacja szkód to coś, na czym się naprawdę znamy. Pomożemy Ci zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować!

Wrocław

Poznań Ptasia 4

Poznań św. Michała 20

Leszno

 

Golęczewo

Proces likwidacji szkód. Nowoczesne narzędzia i wykwalifikowana kadra = najwyższa jakość!

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak u nas wygląda likwidacja szkody – obejrzyj ten materiał filmowy. Oto nasz profesjonalny zespół przy pracy!

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych – co to znaczy?

Zanim przejdziemy do szczegółowego opisu naszej oferty, wyjaśnijmy, co należy rozumieć pod pojęciem likwidacji szkody. Według definicji jest to usunięcie szkód materialnych i niematerialnych, powstałych w ramach ruchu drogowego. Oznacza to, że zdarzenia, które doprowadzają do powstania zniszczenia to wszystkie negatywnie czynniki zmieniające stan majątku osoby poszkodowanej. Chodzi między innymi o zderzenie dwóch aut czy potrącenie pieszego. Likwidacja szkód komunikacyjnych możliwa jest w oparciu o obowiązkowe ubezpieczenie.

Likwidacja szkody z OC sprawcy – o czym pamiętać?

Ucierpiałeś w wyniku zdarzenia na drodze i zastanawiasz się, jak uzyskać odszkodowanie na pokrycie naprawy auta? Jeśli postąpisz według tych kilku punktów, likwidacja szkody z OC sprawcy na pewno będzie możliwa.

 • Najważniejsze jest zebranie dokumentacji, która potwierdzi, jak doszło do powstania zniszczenia. Wykonaj zdjęcia z miejsca wypadku. Jeśli posiadasz kamerkę samochodową, możesz również skorzystać z nagrania.

 • Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym – to on odpowie na wszystkie Twoje pytania i sprawnie przeprowadzi przez całą procedurę.

 • Zadbaj o to, by otrzymać od sprawcy stosowne oświadczenie, które potwierdzi, że bierze na siebie odpowiedzialność za to, co się stało – to przyspieszy proces. W przypadku, gdy druga strona nie przyznaje się do winy, konieczne jest zawiadomienie policji, która ustali, kto spowodował wypadek.

 • Aby ustalić zakres niezbędnych prac, jakie przywrócą Twój samochód do stanu sprzed zdarzenia, możesz poradzić się zaufanego mechanika.

 • Ostatni krok to zgłoszenie szkody.

Dlaczego warto zlikwidować szkodę z nami?

Maksymalnie uprościliśmy całą procedurę likwidacji szkody, aby dać Ci pełen komfort. Dlaczego warto nas wybrać? Oto najważniejsze argumenty:

 • nasz formularz online został skonstruowany w taki sposób, aby klient nie tracił dużo czasu na jego wypełnienie, a równocześnie zapewnił sobie pomyślne załatwienie sprawy;

 • oferujemy wygodny i szybki sposób na otrzymanie odszkodowania;

 • likwidacja szkód leży po stronie naszego wykwalifikowanego zespołu – jednej z najbardziej nowoczesnych blacharnio-lakierni w Europie;

 • jesteśmy doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie;

 • masz możliwość monitorowania postępów w naprawie;

 • na czas likwidacji otrzymasz od nas samochód zastępczy;

 • jako autoryzowany dealer dajemy gwarancję wysokiej jakości napraw i oryginalnych części;

 • gotowe auto odbierzesz w salonie lub dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce – wszystko to dla Twojej wygody.

Jak wygląda likwidacja szkód w Duda-Cars?

Z nami likwidacja szkody to proces łatwy i sprawny. Nie musisz poświęcać na formalności więcej niż kilkanaście minut, a całą procedurę przeprowadzisz u siebie w domu. Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia, bierzemy sprawę w swoje ręce! Całość zamyka się w trzech krokach.

 • Wypełniasz formularz online, gdzie podajesz wszystkie niezbędne informacje: markę i model samochodu, dane osobowe, opis zdarzenia wraz z dokumentacją fotograficzną.

 • Wysyłasz wniosek, co jest równoznaczne z przejęciem przez nas sprawy. Nasz doradca może odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania i będzie informował Cię o postępach.

 • Nasza ekipa zlikwiduje szkodę, a następnie poinformuje Cię o zakończeniu prac. Potem ustalimy dogodny dla Ciebie termin odbioru auta lub jego dostarczenia pod wskazany adres.

Nasi doradcy pomogą Ci na każdym etapie

Doradcy działu likwidacji Duda-Cars są cały czas do Twojej dyspozycji.

Jeśli masz pytania – niezwłocznie się z nami skontaktuj! Uzyskasz odpowiedzi, a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Likwidacja szkód to coś, na czym się naprawdę znamy. Pomożemy Ci zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować!

Likwidujemyszkody komunikacyjne wszystkich marek. 

Likwidacja szkody wydaje Ci się czasochłonnym i mało przyjemnym procesem? Samo jej powstanie uważasz za wystarczająco stresujące, żeby ze spokojem myśleć o formalnościach, które należy załatwić, aby się jej pozbyć? My oferujemy szybkie zgłoszenie online, dzięki któremu oszczędzisz czas i ograniczysz formalności. Cała procedura przebiegnie bezproblemowo, a jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania, możesz liczyć na wsparcie naszych doradców. Co warto podkreślić, posiadamy najbardziej nowoczesną blacharnio-lakiernię w Europie, likwidując u nas szkodę otrzymasz więc pakiet wszystkich niezbędnych usług.

Zlikwiduj szkodę online razem z Duda-Cars.

Zgłoś i zlikwiduj szkodę bez wychodzenia z domu, w trzech prostych krokach już teraz!
ZGŁOŚ SZKODĘ