Rozwiązania flotowe

Zachęcamy do sprawdzenia „szytych na miarę” ofert dotyczących mobilności Twojej firmy.

Twoja flota

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do Klientów flotowych. Nasi Doradcy dedykowani do obsługi Klientów biznesowych, służą fachową wiedzą i doświadczeniem, by najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Przygotowują propozycję zakupu modeli Mercedes-Benz na atrakcyjnych warunkach, w oparciu o rozwiązana finansowe i leasingowe, a także zaproponują kompleksową opiekę posprzedażową nad Państwa parkiem samochodowym.

 

Indywidualne traktowanie dla każdego.

Dzięki naszym doświadczonym Doradcom Handlowym ds. Sprzedaży Flotowej będziesz mógł mieć pewność, że oferta jest najlepiej dopasowana do profilu Twojej działalności niezależnie od obszaru działania czy rozmiaru przedsiębiorstwa.

Zapraszamy pomożemy Ci wybrać to, co najlepsze dla Twojej firmy.

 

Usługi finansowe dla klientów biznesowych.

Mniejsze zaangażowanie kapitału przy finansowaniu przez Mercedes-Benz Bank da Twojej firmie większą finansową swobodę do realizacji innych inwestycji. Dzięki stałym miesięcznym ratom masz kontrolę nad wszystkimi kosztami i możliwość optymalizacji podatkowej a oprócz tego możesz komfortowo, bezpiecznie i niezawodnie korzystać ze swojego wymarzonego Mercedesa.

 

Bezpieczeństwo

Nasze usługi w zakresie gwarancji i mobilności sprawiają, że są Państwo bezpieczni w trasie. Otrzymują Państwo bowiem dwie gwarancje w cenie jednej: kompleksową gwarancję pojazdową oraz gwarancję mobilności Mobilo.

Dzięki Umowom Serwisowym Mercedes-Benz mogą Państwo załatwić kwestię konserwacji i napraw, zyskując tym samym czas na inne zadania. Aby zapewnić sobie mobilność i utrzymanie wartości, należy uiścić stosunkowo niewielką opłatę, która zależy od typu pojazdu, preferowanego okresu trwania umowy, przebiegu w kilometrach, a także zakresu usług. Również nasz serwis powypadkowy i naprawczy zadba o to, aby pojazdy były szybko gotowe do stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Dowiedz się więcej!

Zapytaj o szczegóły. Nasi dedykowani Doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Zostaw nam swoje dane, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych