Samochód marki Mercedes-Benz model SL Roadster

Wyprzedaż samochodów VAN z roczników 2022 i 2023

Teraz w Duda-Cars Samochody Dostawcze oraz Użytkowe dostępne od ręki w najlepszej ofercie wyprzedażowej na rynku! Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się z promocyjnym finansowaniem oraz atrakcyjnymi pakietami serwisowymi.

EQV dostępne od ręki z rabatem do 174 000 zł!

VAN Klasy premium z napędem wyłącznie elektrycznym. EQV to połączenie wszechstronności i funkcjonalności Mercedesa Klasy V z korzyściami wynikającymi z zerowej emisji. Zasięg EQV to 356 km a szybkie ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent trwa mniej niż godzinę. W ofercie wyprzedażowej Duda-Cars dostępne są różne konfiguracje pojazdu z rocznika 2022 i 2023.

Sprinter Furgon i Sprinter do zabudowy dostępny w różnej konfiguracji

Mercedes Sprinter to samochód stworzony do pracy. Zaprojektowany tak, żeby zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Niezawodny Sprinter dostępny od ręki w różnych konfiguracjach: 

- Furgon lub do zabudowy 

- długość: 5932, 6967 lub 7367 milimetrów 

- silnik: 315, 317, 317 

 

W ofercie wyprzedażowej Duda-Cars z pewnością znajdziesz samochód, który idealnie spełnia Twoje potrzeby także pod względem rozmiaru czy wyposażenia. 

Mercedes-Benz Marco Polo – wolność podróżowania w atrakcyjnej ofercie

Ten kamper to klucz do nieograniczonej wolności podróżowania. Wyposażony we wszystko, co potrzebne do życia w podróży. Marco Polo pozwala odkrywać nowe miejsca i cieszyć się swoim własnym mobilnym domem. Zaplanuj swoją wyjątkową podróż już dziś i uzyskaj dedykowaną ofertę na Marco Polo z rabatem do 70 000 zł brutto. 

Dlaczego warto wybrać Samochód Dostawczy od Mercedes-Benz?

Mercedes-Benz słynie z produkcji wysokiej jakości Samochodów Osobowych i Dostawczych, które charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Korzystając z oferty wyprzedażowej od Duda-Cars, możesz mieć pewność, że otrzymasz sprawdzony i solidny pojazd w atrakcyjnej cenie. 

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych