Drive.me - Limuzyny z kierowcą

Dojazd na spotkanie biznesowe, transfer lotniskowy, transport na event, a może luksusowa przejażdżka – bez względu na cel podróży, możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Postaw na prestiż i wysoki standard obsługi, korzystając z opcji wynajmu auta Drive.me VIP Shuttle z Mercedes-Benz.

Wynajem limuzyn Mercedes z kierowcą

Jako jedyny autoryzowany Dealer Mercedes-Benz w Polsce proponujemy najlepsze samochody do transportu VIP-ów w swojej klasie. Są to auta spełniające najwyższe standardy jakości, wyposażone we wszystko, co niezbędne do wygodnego i bezpiecznego transferu. Zagwarantuj sobie luksusowy komfort podróżowania wraz z szoferem na korzystnych i jasnych zasadach nie tylko w celach biznesowych.

Limuzyna z kierowcą - postaw na prestiż z Drive.me

Nasza usługa transferowa obejmuje również transport VIP-ów z kierowcą na przeróżne spotkania, konferencje czy eventy. Potrzebujesz samochodu dla większej liczby osób? Ciebie i Twój zespół zaprosimy na pokład Mercedesa Klasy V, samochodu o wysokim standardzie wykończenia, przystosowanego do przewozu nawet sześciu osób. Dojedziesz wszędzie, gdzie tylko wskażesz: limuzyna z szoferem będzie na Was czekać.

Transfer Mercedesem w usłudze Drive.me

Usługa transportowa Drive.me dla VIP-ów to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także wygodna możliwość wynajęcia limuzyny wraz z kierowcą. W trakcie podróży nie musisz zaprzątać sobie głowy prowadzeniem - odpoczywasz, prowadzisz rozmowy z kontrahentami lub przeglądasz dokumenty. Jako nasz VIP możesz się odprężyć. Gwarantujemy najwyższy standard usługi transportowej, doświadczonego kierowcę oraz limuzynę idealną pod każdym względem.

VIP transfer Mercedesem w idealnych warunkach

Do dyspozycji oddajemy nowoczesną flotę pojazdów Mercedes-Benz przygotowanych do transferu klientów biznesowych, ważnych osobistości, ale także osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z indywidualnej usługi transportu Drive.me wraz z kierowcą. Interesuje Cię konkretna trasa do pokonania czy może poszukujesz limuzyny z szoferem, którą można wynająć na kilka godzin? Nasze samochody są do Twojej dyspozycji.

Drive.me

Sprawdź ofertę Drive.me i wybierz samochód dla siebie.
Sprawdź